Aktuální obsazenost naleznete ZDE.

Babičku od Boženy Němcové jste možná četli, určitě jste o ní minimálně slyšeli. Napadlo Vás ale, že se u Babiččina údolí a Ratibořic dá strávit aktivní týdenní dovolená i s dětmi, kdy budete mít jistotu, že se rozhodně nudit nebudete?

Poskytujeme pohodlné dostupné ubytování pro celou rodinu v bungalovech pro 2 osoby s možností 2-3 přistýlek v těsné blízkosti vesničky Ratibořice a Babiččina údolí v krásném kraji v sousedství tak známých míst, Viktorčin splav, Staré bělidlo, ale i například přehrada Rozkoš. Ubytováním u nás nezískáte jen střechu nad hlavou, ale i spoustu dalších výhod.

Ubytování

Vyžití zajištěno! Pro celou rodinu je v blízkém okolí mnoho možností, jak se zabavit a strávit tak příjemnou dovolenou v Čechách. Zlíč je 30 km severovýchodně od Hradce Králové, Bungalovy ve Zlíči Vás díky své šikovné poloze přímo vybízejí k objevování i dalších krás východních Čech.

Domácí atmosféra. Díky možnosti parkování jen pár metrů od prahu bungalovů, si ani nebudete připadat, že nejste doma. Sami poznáte, že se budete cítit spíše jako na chatě, nebo na chalupě.

Máte chuť občas úplně vypnout? Pokud Vám vyhovuje ráno vyjít v pantoflích na terasu a vypít si kávu, nebo se podobným způsobem navečeřet, jste na správném místě! V blízkém okolí je široký výběr kulturního i sportovního vyžití. Možnost příjemných vycházek a výletů třeba na kolech, která i zapůjčujeme.

Mezi oblíbené cíle turistů patří zejména:
sportovní vyžití v autocampingu Rozkoš, letní parket Výrava, zámek Náchod s výběhem pro medvědy, Zoo Dvůr Králové, historický hospital Kuks s nadživotními barokními sochami Matyáše Brauna, pevnost Josefov, skalní město Adršpach, rodiště Aloise Jiráska – Hronov, zámek Nové Město nad Metují s anglickou zahradou, sochami Matyáše Brauna, Dobruška – rodiště F. L. Věka, lázeňské město Kudowa Zdroj (Polsko), muzeum Boženy Němcové v České Skalici, možnost koupání v řece Úpě nebo bazénech v přilehlých městech, Babiččino údolí se zámečkem v Ratibořicích, kde lze navštívit rodný domek Boženy Němcové, Viktorčin Splav, sezónně se po Ratibořicích prochází „Oživlé postavičky“ z románu Babička, v místě se lze i projet na koni a mnoho dalšího….